Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Cześć, bardzo nam miło, że trafiliście do naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych 🙂 Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową dekoracją od A do Z.  Jednak wychodząc naprzeciw wielu Waszym zapytaniom, rozszerzyliśmy naszą ofertę o wynajem dekoracji ślubnych i weselnych. Nasza wypożyczalnia ślubna to rozwiązanie dla tych, którzy chcą samodzielnie podjąć się udekorowania swojej uroczystości.

Wybierz poniżej produkty, które chcesz wypożyczyć na swoją uroczystość i wyślij do nas zapytanie o ich dostępność.

Zobacz warunki wypożyczalni.

Kategorie

Wypożyczalnia dekoracji na wesele – szeroki asortyment

 

To co możemy Wam zaoferować, to między innymi: wynajem krzeseł na wesele, ścianki weselne, meble na strefę chillout oraz szereg innych akcesoriów ślubnych w tym tekstylia, świeczniki, podtalerze, naczynia na kwiaty itp.

Nasza oferta doskonale nadaje się do aranżacji w każdym stylu i na każde przyjęcie. Poza stałymi elementami dekoracji zajmujemy się także personalizowanymi tablicami. Na zamówienie możemy przygotować zarówno tablicę powitalną, plan sali czy też numerację stołów (przykładowe zdjęcia w naszym portfolio).

Nasze dekoracje – odpowiednio połączone i zestawione robią efekt „wow”. My dajemy Wam produkty (narzędzia), dzięki temu niższym kosztem możecie zaaranżować Wasz wyjątkowy dzień tak, jak tylko sobie to wymarzyliście. Pamiętajcie jednak, że żeby uzyskać upragniony efekt musicie w całą aranżacje włożyć trochę pracy i całe serce <3 To w końcu wyłącznie od Was zależy jak będzie wyglądała Wasza uroczystość.

 

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych i okolicznościowych

 

Detale na bale – to nie tylko wypożyczalnia dekoracji na imprezy okolicznościowe. Nasz asortyment idealnie nadaje się również na różnego rodzaju stylizowane sesje zdjęciowe (ps. To też nasza specjalność, co widać na naszej stronie)

Nasza wypożyczalnia ślubna ma bogaty i różnorodny asortyment, który cały czas powiększamy. Nie stoimy w miejscu – podążamy na najnowszymi trendami ślubnymi, więc zapraszamy do odwiedzania i sprawdzania naszej oferty na bieżąco.

Bardzo dbamy o jakość i wygląd powierzanych Wam dekoracji. Możecie być spokojni, ponieważ wszystko co od nas wypożyczacie jest zadbane i sprawdzone przed spakowaniem.

Korzystanie z naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych jest proste – wybierz dekoracje stołu weselnego i dekoracje sali weselnej, które Cię interesują i dodaj je do zapytania. Następnie przejdź do podsumowania zapytania, gdzie uzupełnisz swoje dane kontaktowe i prześlesz listę wybranych przez siebie dekoracji weselnych do nas. My zweryfikujemy dostępność wybranych przez Ciebie dekoracji, a następnie odezwiemy się do Ciebie i poinformujemy Cię czy wynajem dekoracji ślubnych, z twojej listy jest możliwy. W przypadku jesli dany produkt będzie niedostępny, zaproponujemy alternatywę. Do każdego wysyłanego zamówienia dołączamy prostą instrukcję ze wskazówkami, które usprawnią cały proces wykorzystania dekoracji, a później spakowania ich do zwrotu.

Jeśli potrzebujesz porady w doborze odpowiednich dekoracji ślubnych z naszej wypożyczalni – daj nam znać, chętnie podpowiemy jak najlepiej wykorzystać i połączyć dekoracje stołu weselnego i sali weselnej.

Mamy nadzieję, że nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych sprosta Waszym oczekiwaniom i znajdziecie w niej wszystko czego potrzebujecie na Wasz wyjątkowy dzień.