Stelaż księżyc

Od 800,00

OPIS

Wymiary produktu: długość 2,4 m x szerokość: 0,81m x wysokość 2,5 m

* Do transportu księżyc składany jest na dwie części

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 100,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.

 

Księżyc na wesele – Wasza romantyczna podróż w kosmos

Hasło „I love you to the moon and back” jest  jeszcze bardziej wyraziste gdy wypowiadasz je “dosłownie” na tle księżyca. Z naszym księżycem możecie przenieść się do innego świata I poczuć jak gwiazdy 🙂

Jeśli marzysz o tym, żeby Twoje wesele było niezapomniane, zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości, to księżyc na wesele z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych jest właśnie dla Was.

Nasz stelaż księżyc na wesele to imitacja księżyca, w kształt srebrnego, półkolistego stelaża.

 

Księżyc na wesele – romantyczne zdjęcia i wspomnienia

Zasadniczą zaletą księżyca na wesele jest możliwość siadania na nim. Dzięki temu para młoda może zrobić sobie romantyczne zdjęcie siedząc czy leżąc na księżycu. No bo kto nie chciałby usiąść na księżycu?! Z doświadczenia wiemy, że goście chętnie przesiadują na naszym księżycu na wesele, zwłaszcza gdy dekoruje on Wasz plener ślubny. Ta niecodzienna atrakcja z pewnością przyciągnie uwagę i zapewni niezapomniane wrażenia nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla ich gości.

Jedną z głównych zalet stelaża księżyca na wesele jest jego oryginalność. W przeciwieństwie do klasycznych dekoracji weselnych, księżyc na wesele przyciąga uwagę swoim wyjątkowym designem nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

 

Wyjątkowe chwile potrzebują wyjątkowych dekoracji

Księżyc na wesele to idealna opcja dla par, które pragną wyróżnić swoje wesele spośród innych, oraz dla tych, którzy chcą zrobić niepowtarzalne zdjęcia na tle księżycowego krajobrazu.

Księżyc na wesele posiada 52 żarówki led, o ciepłym świetle. W ciemności oświetlony stelaż, tworzy niesamowitą, romantyczną atmosferę (chociaż tak naprawdę za dnia również prezentuje się świetnie!). Nasz księżycowy stelaż imituje naturalny blask księżyca, tworząc magiczną aurę, która oczarowuje wszystkich obecnych na przyjęciu.

 

Księżyc na wesele – nowoczesna alternatywa dla fotobudki

Ponadto, stelaż księżyc na wesele może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnych fotobudek. Wystarczy Wam aparat typu instax, księga gości i coś do pisania i już macie dodatkową atrakcję dla gości, a dla siebie pamiątkowe, spontaniczne zdjęcia i wpisy, do których z pewnością nie raz wrócicie!

Księżyc na wesele to oryginalny element dekoracyjny, który wzbogaci każde wesele i zapewni niepowtarzalną atmosferę. Dlatego, jeśli marzysz o wyjątkowym weselu, warto rozważyć wynajęcie księżyca z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych.

 

Zestaw idealny – księżyc & strefa chillout z naszej wypożyczalni dekoracji

Jeśli marzy Wam się idealna i wyjątkowa strefa chillout, to możecie być pewni, że nasz księżyc na wesele komponuje się idealnie z naszymi czarnymi fotelami oraz eleganckimi stolikami. Taka kompleksowa aranżacja na pewno zrobi na Waszym weselu furorę. Jeśli macie wątpliwości – zajrzyjcie do naszego portfolio – nasze aranżacje z pewnością rozwieją Wasze wątpliwości!

 

Praktyczność i łatwość obsługi naszego księżyca na wesele

Nasz księżyc na wesele może być ustawiony w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb. Można go postawić w okolicy parkietu tanecznego, w pobliżu stołu młodej pary lub na zewnątrz, w plenerze.

Mimo swej imponującej prezencji, księżyc na wesele z naszej wypożyczalni ślubnej jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej obsługi. Można go łatwo zmontować i zdemontować, a jego przeniesienie w dowolne miejsce na sali weselnej jest proste i szybkie. Dzięki temu możecie cieszyć się jego pięknem bez zbędnego stresu i zachować skupienie na chwilach radości i miłości.

 

A co dla totalnych fanów księżyca? W ofercie naszej wypożyczalni dekoracji weselnych znajdziecie idealnie pasujący do tej tematyki ledon ślubny.

Podsumowując, stelaż księżycu na wesele to nie tylko dodatkowa atrakcja dla gości i miejsce do robienia niepowtarzalnych zdjęć, ale również oryginalny element dekoracyjny, który wzbogaci każde wesele. Jest to idealna propozycja dla par, które pragną wyróżnić swoje wesele i zapewnić swoim gościom niezapomniane wrażenia.