Obrączki na serwetki (pierścienie na serwetki)

From 2,00

OPIS

Jeśli jesteście fanami detali, to złote obrączki do serwetek są właśnie dla Was.

Złote pierścienie na serwetki, jako ozdoby weselne sprawdzą się idealnie do eleganckiej stylizacji i nadadzą szyku na stołach gości. To prosty przepis na udekorowanie serwetek. Tak mała rzecz, a robi duże wrażenie. Nasze pierścienie na serwetki najlepiej współgrają z naszymi materiałowymi serwetkami (których również mamy duży wybór). Klasyczny, złoty kolor obrączki na serwetki, daje Wam wachlarz możliwości, dzięki czemu z łatwością stworzycie piękny duet.

Wbrew pozorom obrączki na serwetki dają Wam duże pole manewru. Serwetki na weselu mogą przybrać naprawdę różne kształty. Przede wszystkim już na samym początku wsuwania naszego pierścienia na serwetkę możecie nadać całości odpowiedni kształt. Jeśli zależy Wam na mocnym wyeksponowaniu serwetki np. chcecie ją rozłożyć w całości na podtalerzu, to obrączka na serwetkę może znajdować się na jej środku. Wtedy automatycznie w pełni wykorzystacie długość tkaniny.

Możecie tak jak w naszych realizacjach przełożyć obrączki na serwetki przez złożoną wcześniej na pół tkaninę. My uwielbiamy wszelkie detale i delikatne akcenty, zwłaszcza te na serwetkach, dlatego jeśli chcecie zachwycić Waszych gości weselnych, to warto pod obrączki na wesele wsunąć dodatkową ozdobę. Może to być akcent florystyczny, piórko czy zielona gałązka – w zależności od koncepcji dekoracji.

Bez względu na to, na jaki kolor serwetek i obrusów się zdecydujecie, to nasze pierścienie na serwetki prezentują się świetnie z każdym z nich. Jeśli stawiacie na klastyczną biel i chcecie udekorować białe serwetki z Sali, to obrączka na serwetkę w zestawieniu z ponadczasową bielą także będzie prezentować się naprawdę świetnie.

Już od Was zależy, w jaki sposób udekorujecie nimi serwetki – możliwości jest naprawdę sporo. Nasze obrączki na serwetki są zaprojektowane i zrobione tak, żeby mogły cieszyć oczy Wasze i Waszych najbliższych. Gwarantujemy, że nie umkną niczyjej uwadze.

Materiał: metal

Rozmiar: długość 2,8 cm x średnica 2 cm

Dostępna ilość: 175 szt

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 0,50 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.