Szklana szkatułka na koperty / Szklane pudełko na koperty

Od 50,00

OPIS

Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych to nie tylko elementy niezbędne do dekoracji sali weselnej i dekoracje ślubne do miejsca zaślubin. Z naszego punktu widzenia ozdoby na wesele to wszelkie detale i dodatki, które dodadzą Waszemu wielkiemu dniu wyjątkowości, a jednocześnie jak nasze szklane pudełko na koperty poza pięknym wizualnym dodatkiem po prostu Wam się przydadzą.

Razem lepiej, dlatego oferujemy w komplecie szklane pudełko na koperty + w cenie szklane pudełko na obrączki. Oba są wykończone złotą, elegancką obwódką. To świetna alternatywa dla papierowego pudełka na koperty. Dodatkowo, nasz set świetnie prezentuje się na zdjęciach.

Kto powiedział, że pudełko na koperty może pełnić tylko jedną funkcję? Ależ skąd! Można do niego włożyć delikatny akcent kwiatowy, Waszą biżuterię ślubną, Wasze listy „Do niej/do niego” czy inne dodatki i po prostu zrobić piękne pamiątkowe zdjęcia w domu podczas przygotowań (tak, kochamy takie detale!). A nasze szklane pudełko na obrączki? Wystarczą Wasze obrączki, butonierka czy biżuteria. Możecie też dodać delikatny akcent kwiatowy i gotowe.

Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych stawia na jakość, dlatego nasze szklane pudełko na koperty jest bezkonkurencyjne na rynku, ponieważ jest po prostu większych rozmiarów niż standardowe, dostępne na rynku szklane szkatułki na koperty. To daje Wam gwarancję, że w naszym pudełku na koperty nie zabraknie miejsca na życzenia od Waszych gości. Ponadto, jest też bezkonkurencyjne dla papierowej wersji, którą łatwo zniszczyć i nie jest odporna na plamy czy niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Sami zobaczcie jak nasze szklane pudełko na koperty prezentuje się „w akcji” 🙂

Ps. Stawiamy na różnorodność, dlatego nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych oferuje Wam Pudełko na koperty w dwóch wersjach – prostokąt i domek. Pudełeczka na obrączki są prostokątne.

Materiał: szkło

Wymiary: długość 18 cm x szerokość 30cm x wysokość 22cm

Dostępna ilość: 2 szt

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 10,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.