Krzesła weselne, krzesła na ślub – Chiavari (złote)

24,00

OPIS

Obecnie krzesła weselne Chiavari wiodą prym na przyjęciach ślubnych, bankietach i eventach.
Modne od kilku sezonów krzesła weselne Chiavari same w sobie są ozdobą sali weselnej. Niezależnie od tego, czy wesele jest w klimacie boho, czy też w stylu glamour w bogato zdobionej sali weselnej, w każde miejsce wpasują się idealnie. Ich lekkość i elegancja zawsze budzą zachwyt.

Krzesła weselne są też niezbędnym elementem wystroju, jeśli planujecie ślub w plenerze. Warto zadbać o to, żeby wszystko było idealne również podczas Waszej ceremonii ślubnej. Jeśli planujecie wynajem krzeseł na wesele, a ceremonia zaślubin odbędzie się na sali, w plenerze obok Waszej sali, to zdecydowanie warto rozważyć takie same, piękne i wyróżniające się krzesła weselne na obie uroczystości. Wypożyczenie krzeseł na ślub to zdecydowanie mniejszy koszt w komplecie, ponieważ na ceremonię zaślubin potrzebujecie ich zdecydowanie mniejszą ilość. Więc decydując się na nasze krzesła weselne warto od razu pomyśleć o miejscu zaślubin. Tak samo, jeśli chodzi o kościół. Zdarza się, że marzy Wam się zmiana krzeseł (nawet tylko Waszych) w kościele. W takim wypadku nasza wypożyczalnia krzeseł na ślub również służy Wam pomocą. Wiemy, jakim ważnym i wyjątkowym dniem jest ślub i że każdy detal musi być wyjątkowy.

Jeszcze jedna ważna kwestia (z punktu widzenia dekoracji kwiatowej). Krzesła weselna Chiavari mają jeden, niepodważalny atut – są bardzo łatwe do dekoracji kwiatowej (wierzcie nam, to też bardzo ważna kwestia).

Każde z krzeseł ma dodatkowo wygodną, białą poduszkę z eko-skóry, która dodaje im uroku, a co więcej, w całej okazałości zastępuje standardowy pokrowiec na krzesłoKrzesła weselne Chiavari są eleganckie, bardzo efektowne i jednocześnie bardzo wygodne. Nasza wypożyczalnia krzeseł zawsze na pierwszym miejscu stawia na jakość naszych produktów, dlatego nasze krzesła weselne wykonane są w całości z drewna.

Wygoda i komfort naszych gości są oczywiście najważniejsze, a ich „ochy i achy” na widok krzeseł weselnych Chiavari na pewno poprawią Wam humor.

Nasza wypożyczalnia krzeseł Chiavari stawia też na kompleksową obsługę, więc na Wasze życzenie zajmiemy się w całości transportem i związaną z nim logistyką. Jednak wynajem krzeseł na wesele to nie tylko ich transport, ale także cała obsługa tj. rozstawienie krzeseł oraz zaczepienie na każdym krześle naszej poduszki. To także cały demontaż i przygotowanie krzeseł do transportu po uroczystości. Wiemy, że pracy jest bardzo dużo (ale wierzcie nam – warto!). Tutaj również nasza wypożyczalnia krzeseł Chiavari służy pomocą i na Wasze życzenie możemy zająć się także w całości rozstawieniem krzeseł weselnych na Waszej sali, w miejscu zaślubin, a po uroczystości ich zebraniem i przygotowaniem do transportu. To od Was zależy, na jaką opcję się zdecydujecie.

Wygoda i komfort naszych gości są oczywiście najważniejsze, a ich „ochy i achy” na widok krzeseł na pewno poprawią Wam humor.

Materiał: drewno + biała poduszka z eko-skóry

Dostępna ilość: 130 szt

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 5,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.