Stelaż koło

Od 300,00

OPIS

Dekoracja sali weselnej nie może się obejść bez wyróżnienia stołu najważniejszych w tym dniu osób. W tym śpieszy Wam z pomocą nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych. Mamy w naszej ofercie różnorodne ścianki weselne, także z pewnością znajdziecie ściankę weselną pasującą do Waszego wnętrza, miejsca zaślubin i koncepcji całej aranżacji. Jedną z najczęściej wybieranych ścianek z naszej kolekcji jest ścianka weselna – stelaż koło. Sprawdza się świetnie zarówno wewnątrz sali jak i w plenerze ślubnym – w miejscu zaślubin. Wszystkie nasze ścianki na wesele były robione na zamówienie z myślą o każdym szczególe. Są stabilne, łatwe do montażu i demontażu i prezentują się naprawdę świetnie. Ścianka weselna koło, przez swoją średnicę i kształt zostawia Wam duże pole do manewru – zarówno dla dekoracji kwiatowej jak również jej szerokość daje wiele możliwości do podwieszenia ledonu ślubnego – zmieści się nawet naprawdę dużych rozmiarów. Do naszej ścianki weselnej koło możecie dobrać inny stelaż (wszystkie do siebie pasują kolorystycznie i pięknie współgrają). Mamy w naszej ofercie ścianki weselne idealnie nadające się na fotościankę, dodatkowe tablice, Wasze zdjęcia czy po prostu dodatkową ściankę, na której powiesicie np. świetlny napis.

Ścianka weselna koło wygląda świetnie zarówno przy pojedynczej kwiatowej dekoracji, jak również, gdy od góry do dołu pokryta jest np. roślinnością. W naszym portfolio ścianka weselna koło występuje w wielu konfiguracjach – sprawdźcie sami!🙂

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 30,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.