Tablica powitalna na wesele

Od 50,00

OPIS

Tablica powitalna na wesele – to jeden z naszych ulubionych dodatków. To ten detal, który goście widzą na samym początku, jeszcze przed wejściem na salę i już od samego początku są mile przez Was powitani. Niby mała rzecz, ale tablica powitalna na wesele sprawdza się naprawdę zawsze. I oczywiście wiele zależy od całej aranżacji i motywu przewodniego na Waszym weselu. Część Par Młodych decyduje się na tablicę powitalną na wesele spersonalizowaną, zrobioną na zamówienie i nie rzadko idealnie pasującą do planu stołów, co również wygląda nietuzinkowo.

Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych wychodzi naprzeciw tym Parom, które również szukają pięknych dodatków, które są neutralne i potrafią wpasować się w większość aranżacji. To także opcja dla tych, którym zależy na pięknych detalach, niekoniecznie jednak spersonalizowanych.

Mamy w ofercie 2 tablice powitalne na wesele.

Pierwsza – okrągła, bardziej elegancka w wypukłym napisem i delikatną czcionką (ps. Do tej tablicy mamy w komplecie wersję „Miejsce do całowania” – wierzcie nam, spora część gości bardzo poważnie podchodzi do tej treści! 🙂 W duecie obie tablice sprawdzają się świetnie!)

Druga – w rustykalnym klimacie, prostokątna, drewniana tablica powitalna na wesele z białym napisem z piękną czcionką.

Tablice możecie postawić na naszej złotej sztaludze i wierzcie nam, ten miły akcent nie ujdzie uwadze Waszym gościom i z pewnością docenią ten element dekoracji.

Jak widzicie, nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych ma różnorodną ofertę, pasującą zarówno do bardziej eleganckiej aranżacji jak również do rustykalnego, sielskiego klimatu. Resztę pasujących dodatków, które zaczarują Waszą salę weselną, bez względu na wybrany przez Was styl znajdziecie w naszym pozostałym asortymencie.

Dostępna ilość: 2 sztuki

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 5,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.