Strefa chillout – czarna

OPIS

Strefa chillout to coraz częściej nieodłączny element wesela. Nasze meble na strefę chillout polecają się w pakiecie 🙂

Plener ślubny to (zaraz po parkiecie oczywiście 🙂) ulubione miejsce gości weselnych (zwłaszcza kiedy nasza wypożyczalnia mebli ma w tej aranżacji swój mały udział).
Piękne drewniane stoliki, czarne fotele z kocami i poduszkami, bambusowe kosze, dużo lampionów  i girlandy żarówek to po prostu gwarancja perfekcyjnie zagospodarowanego pleneru.
Ps. Girlanda z żarówek jak i reszta elementów jest u nas dostępna też oddzielnie, ale w pakiecie macie po prostu przepis na udaną aranżację strefy chillout.

Meble na strefę chillout – dostępne elementy:

* Czarne fotele na strefę chillout 40 pln/szt.

Nasze fotele w kolorze czerni nie narzucają kierunku aranżacji. W komplecie z odpowiednio dobranymi poduszkami, kocami i detalami w będą prezentowały się świetnie. To już od Was zależy, czy chcecie delikatne pastelowe akcenty czy może chcecie zaaranżować strefę chillout np. w motywie tropikalnym?

* Drewniane stoliki „plaster drewna” 60 pln/szt

Piękne drewniane stoliki nie umkną uwadze gościom weselnym. Ich cechą charakterystyczną poza oryginalnym wyglądem są wytrzymałość i różnorodność. Każdy jest trochę inny, w końcu robiony ręcznie z prawdziwego drewna!

* Lampiony bambusowe 30 pln/szt

Lampiony bambusowe (jak zresztą każde inne lampiony z naszej oferty) świetnie sprawdzą się jako dekoracja pleneru, zwłaszcza po zmroku🙂 Wystarczy dodać do nich świece bryłowe i można cieszyć się ciepłym światłem świec do rana!

* Kolorowe koce na fotele 5 pln/szt

* Kolorowe poduszki 10 pln/szt

* Kosze bambusowe na koce i poduszki 15 pln/szt

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie. Zobacz warunki wypożyczalni.