Girlanda z żarówek / girlanda świetlna

From 40,00

OPIS

Jak wesele to tylko romantyczny klimat z girlandami żarówkowymi. Fantastycznie prezentują się tuż po zmierzchu, gdzie nadają sali weselnej wyjątkowy klimat. Jasne, białe i ciepłe światło znakomicie prezentuje się z całą aranżacją dekoracyjną, jak również dodaje uroku zdjęciom, które na pewno zostaną z Wami na dłużej.

Jesteśmy zdecydowanymi wyznawcami teorii, że jeśli tylko sala daje taką możliwość, to trzeba ją w pełni wykorzystać. Girlanda żarówek, kwiatowe lub zielone żyrandole – to po prostu cieszy oczy, a ciepłe światło naszej girlandy żarówek robi wrażenie – zwłaszcza po zmroku. Oczywiście nie każda sala ma możliwość zamontowania dodatkowych dekoracji na suficie i też nie do każdej sali i aranżacji girlanda z żarówkami pasuje (do bardziej eleganckiego wystroju mamy w ofercie inne, delikatniejsze oświetlenie).

Kiedy sala weselna posiada elementy drewna lub kiedy sufit wyeksponowany jest drewnianymi belkami, nie można przejść obok tego obojętnie! Zobaczcie w galerii zdjęć powyżej, jak pięknie nasza girlanda z żarówkami wkomponowała się w wystrój piękniej sali w Ren Iwicznie.

Często na Waszej sali nie ma możliwości wykorzystania dodatkowego oświetlenia, ale wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nasza girlanda żarówek zawisła na Waszej strefie chillout. Nawet, jeśli stawiacie na bardziej delikatne i eleganckie dodatki wewnątrz na sali, to plener ślubny i strefa chillout jest tym miejscem gdzie można zrobić bardziej luźny klimat. Wystarczy dać chociażby białe leżaki, delikatne stoliki i powiesić gdzie tylko się da naszą girlandę z żarówkami. Gwarantujemy, że taki klimatyczny kącik na szybką regenerację Waszych gości przed powrotem na parkiet zostanie przez nich doceniony. Tym bardziej, jeśli zdecydujecie się na dodatkowe oświetlenie girlandą z żarówkami – która oświetli plener ciemną nocą (w końcu impreza będzie trwać do białego rana!)

Girlanda z żarówek znakomicie sprawdzi się również do dekoracji w stylu greenery, rustykalnym, leśnym, tropikalnym. Można z niej także stworzyć dodatkowe oświetlenie ścianki weselnej za Waszym stołem. Jeśli natomiast Wasza uroczystość odbędzie się w plenerze na świeżym powietrzu, to jest to produkt po prostu idealny. W końcu ciepłego światła nigdy za wiele.

Girlanda świetlna jest wykonana z żarówek LED. Każdy komplet możemy połączyć z kolejnymi. Długość girlandy można regulować od 5 do nawet 100 metrów. Zawieszenie girlandy z żarówek jest oczywiście dowolne, tutaj ograniczać może Was już tylko konstrukcja sali weselnej, na pewno nie wyobraźnia 🙂

Podana cena za 1 komplet o długości 6 metrów (posiadamy w ofercie łącznie 100 metrów girlandy).

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 10,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.