Tropiki w Białym Dworze

Dekoracje ślubne są jednym z najważniejszych elementów w tym wyjątkowym dniu. Dobrze dobrane ozdoby weselne pozwalają stworzyć niesamowitą atmosferę i udekorować miejsce tak, aby najlepiej odzwierciedlało styl pary młodej. Dlatego też, ważne jest indywidualne podejście do dekoracji weselnych i każdego detalu. Poniżej nasza tropikalna realizacja w jasnym wydaniu.

W naszym portfolio możecie znaleźć jeszcze jedną tropikalną, ale całkiem inną realizację. Stawiamy na różnorodność i każde wesele, każdą realizację „szyjemy na miarę”. Każda dekoracja sali weselnej jest inna, niepowtarzalna i spersonalizowana.

To dzięki temu, że nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych ma duży i wciąż powiększający się asortyment. Mamy duży wachlarz możliwości i ozdoby na wesele pasujące do każdego motywu przewodniego. W tej tropikalnej realizacji postawiliśmy na jasnoszare obrusy i jasne, białe krzesła chiavari (już wkrótce także w naszym asortymencie!). Wynajem krzeseł na wesele to idealne rozwiązanie do sali, która nie posiada odpowiadających Wam wizualnie krzeseł i takich, które pasują do założonej przez Was aranżacji. W takim wypadku nasza wypożyczalnia krzeseł chiavari służy Wam pomocą!

Jasnoszary kolor przełamaliśmy mocnym pomarańczowym akcentem z naszej wypożyczalni serwetek.

Mocny akcent kolorystyczny pojawia się także w naszych szklanych, dwustronnych wazonach na kwiaty. Tropikalna zieleń i kwiaty świetnie się w nich prezentowały.

Tropikalne liście znalazły się także pod naszymi przeźroczystymi podtalerzami na wynajem ze złotymi kuleczkami. Te przeźroczyste podtalerze na wynajem pozwoliły nam jeszcze bardziej wyeksponować zieloną dekorację. W całej aranżacji postawiliśmy na przeźroczystość i dużo szkła. Szklane numerki stołów, szklane tuby ze świecami bryłowymi i w tle dużo szklanych, ozdobnych buteleczek. Wszystko razem stworzyło piękną całość.

A ścianka weselna? Tu z pomocą przyszły nasze złote stojaki na kwiaty z naszej wypożyczalni wazonów na wesele. Ścianka weselna za parą młodą to najważniejsze miejsce na sali weselnej. Tu pomieszaliśmy postumenty wyższe (typowo na podłogę) z naszymi złotymi stojakami na kwiaty (na stoły).

Dekoracja sali weselnej to nie tylko dekoracja stołu weselnego, ale także wszelkiego rodzaju dodatki takie jak tablica powitalna na wesele, tablica z planem stołów czy ścianka weselna do robienia zdjęć. W tej aranżacji było dużo tropikalnej zieleni (znalazła się nawet za planem stołów, co możecie zobaczyć na zdjęciu). Jeśli zdecydujecie się na dekoracje sali weselnej na własną rękę, to warto pamiętać także o dekoracji słodkiego stołu/cafe baru/drink baru (np. z wykorzystaniem naszych szklanych buteleczek na kwiaty). Jeśli dodatkowo planujecie wymianę obrusów na kolorowe, to warto również uwzględnić te dodatkowe stoły, żeby wszystko było spójne. Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych stawia na jakość i wiemy, że w tak ważnym i wyjątkowym dniu wszystko musi być dopracowane, nawet ten najmniejszy szczegół. Właśnie dlatego wypożyczalnia obrusów „Detale na bale” ma w swoim asortymencie bardzo długie i szerokie obrusy. To zdecydowanie wyróżnia nas na rynku! Zamiast kilku krótkich prostokątnych obrusów, które i tak nie zasłonią w całości Waszych stołów, my oferujemy Wam obrusy do samej ziemi i tak długie, że zamiast łączenia trzech krótkich starczy Wam nasz jeden. To świetne rozwiązanie przede wszystkim na stół prezydialny. W takim długim i szerokim wydaniu, (które oferuje nasza wypożyczalnia obrusów) stół prezentuje się naprawdę świetnie.

Nie możemy też zapomnieć o drugim „gwoździu programu”. Mowa oczywiście o ściance weselnej – fotościance. Tutaj nie mogło obejść się bez ledonu ślubnego z naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych. Nasza Para Młoda wybrała ledon weselny „Ciebie więcej chcę”. To jeden z dwóch ledonów ślubnych z naszej wypożyczalni dekoracji na wesele, który nawiązuje do znanych utworów muzycznych. Nie musicie jednak kojarzyć tego utworu, ponieważ słowa same w sobie po prostu idealnie wpasowują się w romantyczny klimat, jaki będzie Wam towarzyszył w tym najpiękniejszym dniu. Jako ścianka weselna posłużyła nam tutaj nasza złota krata, która świetnie łączyła się z konstrukcją za stołem prezydialnym.

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa