Neon/Ledon/Napis „Ciebie więcej chcę”

Od 300,00

OPIS

Szukacie pomysłu na zaaranżowanie ścianki weselnej? Nasz neon na wesele z pewnością Wam w tym pomoże 🙂 W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie dekoracje weselne bez świetlnych dodatków. Wychodząc naprzeciw trendom (a właściwie idąc razem z trendami) nasza wypożyczalnia ślubna postanowiła rozszerzyć nasz świetlny asortyment i dać Wam większy wachlarz możliwości 🙂 Wszyscy przecież wiemy, że ścianka weselna to najważniejsze miejsce i tam skierowane są oczy wszystkich Waszych gości. Nasz neon na wesele to idealny dodatek, żeby je wyróżnić.

Część Was może dobrze kojarzyć, że napis „Ciebie więcej chcę” nie jest przypadkowy. Nawiązuje to znanej piosenki, która jest właśnie o miłości. A czy to nie o miłość w życiu chodzi?

To idealny ledon na wesele dla tych, którzy szukają oryginalnych, niesztampowych dodatków.

Ps. Coraz częściej ledon ślubny jest wykorzystywany także dodatkowo, jako ścianka weselna do zdjęć. Świetlny napis to idealne tło do niebanalnych i szalonych zdjęć Waszych gości. Możecie być pewni, że tego typu ozdoby weselne na długo pozostaną w ich pamięci (nie tylko na pamiątkowych zdjęciach). Na podparcie naszych słów zapraszamy do naszego portfolio.

Ledon na wesele + nasza specjalna ścianka weselna + instax + świetnie sprawdzi się tu także nasza instrukcja do fotościanki. Wasze akcesoria i księga gości to nowoczesna alternatywa dla fotobudek, a także gwarancja świetnej atrakcji i niezapomnianej pamiątki.

Do neonu posiadamy specjalny stelaż (widoczny na zdjęciu), który również mamy w ofercie.

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 20,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.