Szarość w Osada 49

Organizacja wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. W tym dniu każdy chce, aby wszystko było doskonałe – od menu, przez muzykę, aż po dekoracje sali weselnej. Choć wielu osobom wydaje się, że dekoracje ślubne są jedynie dodatkiem, to w rzeczywistości odgrywają one bardzo ważną rolę. Poniżej jedna z realizacji, w której tą rolę właśnie przejęliśmy i stworzyliśmy wyjątkowy klimat w Osada 49.

Nasze eleganckie dekoracje ślubne w przestrzennej sali Osada 49 prezentowała się właśnie tak.

Jesteśmy zdania, że w miejscu takim jak to, dekoracja sali weselnej nie może się obyć bez zielonego/kwiatowego żyrandola. Tym bardziej, że jest tu specjalne zawieszenie – grzechem byłoby tego nie wykorzystać!

W tej aranżacji ozdoby na wesele były w jasnych kolorach. Jasnoszare obrusy i serwetki z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych w zestawieniu z pastelami pięknie się uzupełniały. Dekoracje sali weselnej w naszym wykonaniu to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Nasza wypożyczalnia serwetek zapewniła nam jasnoszarą tkaninę, a my dopilnowaliśmy, żeby każdy z gości już od samego początku dostrzegł pięknie przyozdobione serwety na wesele – zielenią i jasnoróżową, rwaną szyfonową wstążką. Zawsze, gdy nasza Para Młoda stawia na dekorację serwetki, to rośnie nam serce. Nasza miłość do tych malutkich ozdób weselnych na Waszych stołach jest nieskończenie wielka.

Zazwyczaj stawiamy na to, żeby kolor obrusów i serwetek był inny. Niekoniecznie kontrastowy, ale inny. Myślimy, że ta dekoracja sali weselnej to najlepszy przykład na to, że nasze tekstylia świetnie prezentują się nawet w takiej konfiguracji.

Dekoracje sali weselnej w tym przypadku opierały się przede wszystkim na złotych dodatkach. Niskie pastelowe kompozycje w pucharkach w kolorze starego złota, zestawione z pasującymi ażurowymi świecznikami na wesele zrobiły swoje.

Nie mogło też zabraknąć ścianki weselnej. Jesteśmy zdania, że wyróżnienie stołu prezydialnego to must have. Tutaj nasza Para Młoda zdecydowała się na ściankę weselną w kształcie rombów oraz ledon ślubny w wersji anglojęzycznej „Better Together”. Nie mogło zabraknąć kwiatów. Pięknych, zawsze świeżych i idealnie dopasowanych pod całą aranżację.

Szklane podtalerze na wynajem to zawsze dobry pomysł. W ofercie naszej wypożyczalni dekoracji weselnych mamy kilka różnych wariantów. Każdy podtalerz jest inny, każdy ma swój urok i świetnie uzupełniają dekoracje stołu weselnego. Te szklane podtalerze na wynajem pomimo swoich delikatnych złotych rantów są wyrazistym dodatkiem. Dodatkowym atutem jest ich karbowana powierzchnia, która daje im dodatkowego uroku.

Nie można nie wspomnieć o pięknych i delikatnych krzesłach chiavari na wynajem. Nasze realizacje udowadniają, że krzesła na salę weselną to świetny pomysł i pasują do większości aranżacji.  Wynajem dekoracji ślubnych to tak jak w naszym przypadku nie tylko wynajem dekoracji na stół (wynajem obrusów na wesele, wypożyczalnia wazonów na wesele, wynajem podtalerzy czy wypożyczalnia serwetek), ale to także wynajem krzeseł na wesele. Nasze delikatne, drewniane krzesła na salę weselną po prostu dopełniają każdą aranżację i sprawiają, że całość wygląda zjawiskowo – a w końcu o taki efekt nam chodzi.  

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa