Szklane podtalerze

9,00

OPIS

Jak dekoracje ślubne, to koniecznie podtalerze. Nasze szklane podtalerze na wynajem to kolejna propozycja, która bez wątpienia doda Waszym stołom elegancji. Delikatny złoty rant na przeźroczystym szkle to jeden z tych elementów, który pomimo swojej delikatności nadaje szyku. Podtalerze na wesele to must have, którego nie może zabraknąć na Waszych stołach.

Nasze szklane podtalerze na wynajem mają delikatne karbowanie (widoczne na zdjęciu). To poza złotym rantem dodatkowo sprawia, że nie sposób ich nie zauważyć. Ten model nie narzuca motywu przewodniego i świetnie wpasowuje się zarówno w stylizacje eleganckie, jak również w aranżacje z odkrytymi stołami i drewnem. Bez względu na to, na jaki styl dekoracji się zdecydujecie, podtalerze to taki element, który świetnie dopełni całą aranżację.

Nasza wypożyczalnia podtalerzy działa w całej Polsce, jednak ze względu na duże ryzyko uszkodzenia w transporcie szklane podtalerze są dostępne jedynie z wysyłką na palecie albo z odbiorem osobistym z naszej siedziby w Gdańsku.

Wymiary: Średnica 34 cm
Dostępna ilość podtalerzy: 130 sztuk

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 2,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.