Szklane podtalerze

Od 9,00

OPIS

Wymiary: Średnica 34 cm
Dostępna ilość podtalerzy: 130 sztuk

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 2,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.

 

Podtalerze na wesele – czyli must have na waszych stołach

Jak dekoracje ślubne, to koniecznie podtalerze. Nasze szklane podtalerze na wynajem to kolejna propozycja, która bez wątpienia doda Waszym stołom elegancji. Delikatny złoty rant na przeźroczystym szkle to jeden z tych elementów, który pomimo swojej delikatności nadaje szyku. Podtalerze na wesele to must have, którego nie może zabraknąć na Waszych stołach.

Złote obramowanie podkreśla subtelność szkła, dodając delikatny, ale wyrafinowany akcent każdej aranżacji. Nasze szklane podtalerze na wynajem mają delikatne karbowanie (widoczne na zdjęciu). To poza złotym rantem dodatkowo sprawia, że nie sposób ich nie zauważyć. Ten model nie narzuca motywu przewodniego i świetnie wpasowuje się zarówno w stylizacje eleganckie, jak również w aranżacje z odkrytymi stołami i drewnem. Bez względu na to, na jaki styl dekoracji się zdecydujecie, podtalerze to taki element, który świetnie dopełni całą aranżację. Nasza wypożyczalnia podtalerzy specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości dekoracji ślubnych, a nasze podtalerze na wesele są prawdziwą kwintesencją stylu.

 

Perfekcyjne detale na Waszych stołach? Postaw na podtalerze na wesele

Podtalerze mają niezwykłą moc zmiany wyglądu stołów i całej sali weselnej. Dodając subtelne akcenty, podkreślają wyjątkowość każdego nakrycia stołu, a ich elegancja podnosi estetykę całego pomieszczenia. Nawet najprostsze dekoracje stołów nabierają niepowtarzalnego charakteru, gdy pod nimi umieszczone są efektowne podtalerze z naszej wypożyczalni dekoracji.

Nasza wypożyczalnia podtalerzy z zaangażowaniem dba o detale, abyście mogli cieszyć się perfekcyjnym wystrojem stołów, nadając Waszej wyjątkowej uroczystości niepowtarzalny charakter. Szklane podtalerze są nie tylko eleganckim dodatkiem, ale także praktycznym rozwiązaniem, nadającym wyjątkowy klimat każdemu miejscu.

Wypożyczając podtalerze u nas, możecie być pewni nie tylko estetyki, ale także solidności i trwałości naszych produktów. Dbamy o to, aby każdy detal spełniał Wasze oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni podtalerzy i odkrycia, jak nasze szklane podtalerze ze złotym rantem mogą uczynić Wasz dzień ślubu jeszcze bardziej niezapomnianym. Pozwólcie nam wnieść odrobinę magii do Waszego wyjątkowego dnia i stworzyć razem niepowtarzalne wspomnienia.

 

Detale tworzą magię. Wybraliście już swoje idealne podtalerze? Pora iść o krok dalej.

Jeśli zależy Wam na detalach i chcecie zaczarować Waszą salę weselną, to na Waszych stołach nie może zabraknąć pięknych delikatnych materiałowych serwetek, które mamy w różnej jakości i kolorystyce. Jeśli kochacie nowoczesne rozwiązania i grę kolorami, to warto również postawić na kolorowe obrusy, które zdecydowanie odmienią wygląd Waszych stołów w tym wyjątkowym dniu.

W naszej wypożyczalni podtalerzy zdajemy sobie sprawę, jak istotne są detale podczas organizacji ślubu i dopasowanie wszystkich poszczególnych elementów w spójną całość. Dlatego oferujemy różne podtalerze, które doskonale komponują się z różnymi stylami dekoracji ślubnych. Niezależnie od tego jaki klimat wesela chcielibyście stworzyć, z łatwością dobierzecie u nas podtalerze na wesele.