Neon/Ledon/Napis „Better Together”

From 300,00

OPIS

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Razem lepiej! Bo jak świętować swój najważniejszy dzień w życiu, to tylko z bliskimi i ważnymi dla Was osobami. Nasz neon na wesele zawsze robi furorę i pozostaje w pamięci gości. Wiemy, że te słowa mają dla Was wyjątkowe znaczenie, dlatego nasz ledon ślubnyRazem lepiej” w polskiej wersji językowej doczekał się właśnie też anglojęzycznej wersji.

Wiemy (z doświadczenia), że w obu wersjach językowych dekoracja sali weselnej z udziałem tego hasła robi furorę. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dekoracje ślubne bez dodatkowej ozdoby weselnej. A jeśli ozdoby weselne to właśnie ledon ślubny.

Ps. W naszym asortymencie mamy ich aż 7, więc jest w czym wybierać. Zastanawiacie się gdzie taki ledon ślubny sprawdzi się najlepiej? Chyba łatwiej zadać sobie pytanie gdzie się nie sprawdzi 🙂

Oto najczęściej wybierane miejsca, (tylko wyobraźnia Was ogranicza): ścianka weselna – czyli honorowe miejsce za stołem prezydialnym, ścianka weselna do zdjęć – czyli tak zwana fotościanka (tutaj też chętnie pomożemyJ). Mamy niezbędny asortyment do strefy chillout (oj tak! Coraz częściej z wygodną kanapą lub fotelem – świetne dla strefy chillout wewnątrz budynku), plener ślubny (wygodne fotele, klimatyczne stoliki i wszystko, co niezbędne w tym zakresie oferuje nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych).

Do neonu posiadamy specjalny stelaż (widoczny na zdjęciu), który również mamy w ofercie.

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 20,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.