Neon/Ledon/Napis „Better Together”

Od 300,00

OPIS

Wymiary :

Do neonu posiadamy specjalny stelaż, który również mamy w ofercie.

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 20,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.

 

Ledon na wynajem – stwórz wyjątkowy klimat na swoim weselu

Organizacja ślubu to czas pełen emocji i marzeń, a jednym z kluczowych elementów, który nadaje tej uroczystości wyjątkowy charakter, są dekoracje. W dzisiejszych czasach pary młode coraz częściej poszukują oryginalnych pomysłów, które dodadzą magii ich wyjątkowemu dniu. W tym kontekście neon na wesele staje się coraz bardziej popularnym trendem, wprowadzając do ślubnych aranżacji nowoczesność i niepowtarzalny styl.

 

Neon na wesele – nowoczesne rozwiązanie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Razem lepiej! Bo jak świętować swój najważniejszy dzień w życiu, to tylko z bliskimi i ważnymi dla Was osobami. Nasz neon na wesele zawsze robi furorę i pozostaje w pamięci gości. Wiemy, że te słowa mają dla Was wyjątkowe znaczenie, dlatego nasz ledon ślubnyRazem lepiej” w polskiej wersji językowej doczekał się właśnie też anglojęzycznej wersji.

Wiemy (z doświadczenia), że w obu wersjach językowych dekoracja sali weselnej z udziałem tego hasła robi furorę. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dekoracje ślubne bez dodatkowej ozdoby weselnej. A jeśli ozdoby weselne to właśnie ledon ślubny.

Białe, ciepłe światło, które emituje neon ślubny “Better Together”, nie tylko przyciąga uwagę, ale również nadaje pomieszczeniu oryginalny, nowoczesny charakter.

 

Neon na wesele – symbolika miłości

Nasz ledon ślubny to niezwykła filozofia, która odzwierciedla ducha wspólnego budowania szczęśliwej przyszłości. To doskonały sposób, aby wyrazić miłość i zaangażowanie wobec swojego partnera. Wybierając ledon “Razem Lepiej” na swój ślub, stawiacie na unikalność i symbolikę, która towarzyszyć będzie Wam przez całe życie.

Neon ślubny “Better Together” wyróżnia się nie tylko swoją symboliką, ale także unikalnym designem. Jego wszechstronność pozwala na wykorzystanie go zarówno w eleganckich, klasycznych ceremoniach jak i w ślubach w stylu boho czy vintage. Dodając odrobinę nowoczesności do tradycyjnych ślubnych aranżacji, stworzycie niezapomnianą atmosferę, która zaskoczy Waszych gości i sprawi, że Wasz ślub będzie wyjątkowy.

 

Uniwersalność naszego ledonu ślubnego

Ledon na wesele świetnie sprawdzi się nie tylko jako tło za parą młodą, ale także jako dodatkowa dekoracja – tylko wyobraźnia Was ogranicza. Oto najczęściej wybierane miejsca (poza ścianką weselną – czyli honorowym miejscem za stołem prezydialnym)

* Ścianka weselna do zdjęć – czyli tak zwana fotościanka (tutaj też chętnie pomożemy!). To specjalne miejsce, często zaaranżowane ze specjalnymi akcesoriami do zdjęć, księgą gości i instaxem, gdzie neon ślubny z naszej wypożyczalni dekoracji w połączeniu z dekoracją kwiatową stanowi idealne tło do pamiątkowych zdjęć.

* Dekoracja na strefie chillout. Mamy niezbędny asortyment do zaaranżowania dla Was całej strefy chillout (wygodne fotele, klimatyczne stoliki i wszystko, co niezbędne w tym zakresie oferuje nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych).

Napis neonowy na wesele to zdecydowanie świetny dodatek, który można wykorzystać na różne sposoby. Na pewno taka dodatkowa atrakcja sprawi wiele radości Waszym gościom i będzie świetnym powodem do chwycenia przez nich za aparat fotograficzny i uwiecznienia tcyh wyjątkowych chwil.

Ps. W naszym asortymencie mamy aż 7 ledonów ślubnych, więc jest w czym wybierać. Zastanawiacie się gdzie taki ledon ślubny sprawdzi się najlepiej? Chyba łatwiej zadać sobie pytanie gdzie się nie sprawdzi 🙂 Tak więc nie ma na co czekać, wybierzcie ten, który jest najbliższy Wam a wesele na pewno będzie świet(l)ne 🙂