Zieleń & Księżyc

Dekoracje ślubne to element, który ma duży wpływ na stworzenie wyjątkowej atmosfery i przestrzeni do tworzenia pięknych wspomnień. Dobrze dobrane dekoracje sali weselnej potrafią całkowicie odmienić jej wygląd, tworząc wyjątkowy klimat. Dlatego też, warto zadbać o odpowiednio dobrane dodatki i ozdoby weselne, które pomogą w stworzeniu pięknej i niezapomnianej przestrzeni na dzień wesela. Poniżej nasza realizacja zieleń&księżyc w Kozim Grodzie.

Planując dekorację sali weselnej w Kozim Grodzie wybraliśmy kolorystykę butelkowej zieleni, która kojarzy się z harmonią, naturą oraz spokojem. W tej realizacji połączyliśmy naszą piękną, głęboką butelkową zieleń z dodatkami w kolorze złotym (których znajdziecie bardzo dużo w naszej wypożyczalni dekoracji weselnych). Dzięki temu uzyskaliśmy efekt elegancji, a piękne świeże kwiaty w jasnych odcieniach na naszych wysokich, złotych postumentach zestawione z zielenią, suszkami i trawami pampasowymi pięknie wpasowały się w klimat nowoczesnej elegancji.

Na stołach gości nie mogło zabraknąć świeczników. W tej aranżacji użyliśmy ażurowych świeczników w kolorze brudnego złota z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych. Ten wybór (zestawiony z piękną zielenią) pozwolił nam wykreować wyjątkowy efekt na stołach, a co za tym idzie wyjątkowy klimat całej sali. Jeśli mowa o dekoracjach stołu weselnego, to nie mogło zabraknąć również podtalerzy. W tej aranżacji wykorzystaliśmy złote, klasyczne podtalerze z naszej wypożyczalni ślubnej. Jeśli chodzi o numerki na stół weselny i tutaj postawiliśmy na klasykę – szklane numerki stołów ze złotą ramką prezentowały się tutaj idealnie. I chociaż zazwyczaj w naszych aranżacjach stawiamy na różną kolorystykę obrusów i serwetek, w tym przypadku były one spójne. Dla nas ozdoby weselne mają ogromne znaczenie i kochamy dopracowane dodatki. Zadbaliśmy o taki detal jak rwana, szyfonowa wstążka, którą przewiązaliśmy nasze serwetki. Ten mini akcent udowadnia, że dobrze dopracowane dodatki nie są przeszkodą dla spójnych kolorów obrusów i serwetek.

W tej aranżacji postawiliśmy na ściankę weselną heksagon, którą przyozdobiliśmy zielenią, kwiatami i suszkami. Ta ścianka weselna sprawdza się przede wszystkim w plenerze, ze względu na swoją konstrukcję oraz dodatkowe mocowania do ziemi.

Na samym stole prezydialnym również nie mogło zabraknąć dużej kompozycji kwiatowej, stworzonej z tej samej florystyki. Dekoracje ślubne stołu prezydialnego powinny być większe niż na pozostałych stołach i ten najważniejszy stół wyróżniać.

Całą stylizację doskonale dopełniły nasze piękne, drewniane krzesła weselne chiavari w kolorze złotym. Ich lekki wygląd wprowadził na sali weselnej dodatkowy element elegancji. Jednak to nie tylko ich estetyka przyciąga uwagę, ale także ich funkcjonalność i wygoda – to zdecydowanie lepszy wybór niż krzesła tego samego rodzaju, czyli plastikowe lub metalowe. Wynajem krzeseł na wesele – zwłaszcza krzeseł chiavari to ten element, który sprawa, że cała aranżacja na sali weselnej wygląda bardzo stylowo. Nasze krzesła na salę weselną same w sobie są dodatkową ozdobą. To nowoczesna alternatywa przede wszystkim na sale, które nie mają odpowiadających Wam krzeseł, lub gdy te dostępne na sali nie pasują do Waszej wizji. Uważamy, że lepiej zmienić niepasujące Wam dodatki niż wizję, która bardzo często jest tą jedyną, wymarzoną. Tutaj nie ma miejsca na zbyt wiele kompromisów – to w końcu naprawdę wyjątkowy dla Was dzień, a wspomnienia i zdjęcia z niego zostaną z Wami na zawsze!

Nie można też nie wspomnieć o naszym księżycu na wesele z naszej wypożyczalni ślubnej. To nie tylko doskonała i wyróżniająca się dekoracja na sali weselnej (idealna także w plener ślubny!) ale to przede wszystkim doskonałe miejsce do robienia zdjęć. Nie rzadko stelaż księżyc jest po prostu traktowany jako ścianka weselna do zdjęć.

Jednym z głównych zalet księżyca na wesele jest jego oryginalność. W przeciwieństwie do klasycznych dekoracji weselnych, księżyc na wesele to gwarancja oryginalnych zdjęć – nie tylko Pary Młodej ale i wszystkich gości weselnych. Kto nie marzy o romantycznych zdjęciach na tle księżyca? To naprawdę doskonałe tło do zdjęć – zarówno przy świetle dziennym jak i po zmroku.

Podsumowując, na dekoracje sali weselnej oraz dekoracje ślubne skład się wiele elementów. Warto zadbać o to, żeby wszystko ze sobą pasowało i było spójne – tutaj wielką rolę odgrywają właśnie wszelkie detale! Nazwa naszej firmy nie jest przypadkowa – robimy to co umiemy najlepiej – dekoracje ślubne to nasza specjalność.

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa