Glamour Gościniec nad Wisłą

W aranżacji sali weselnej w stylu glamour wszystkie ozdoby weselne muszą być starannie i dobrze dopasowane, tak by tworzyły spójną całość. Przede wszystkim, dekoracje sali weselnej w stylu glamour muszą być bardzo eleganckie i pełne blasku. Właśnie dlatego detale są tak ważne. Poniżej klika pięknych kadrów naszej realizacji glamour – ale w nowoczesnym wydaniu.

Pampasy, storczyki, goździki i hortensje. Czy to one grały tutaj pierwsze skrzypce? W tej aranżacji nie tylko my byliśmy wyjątkowymi szczególarzami i detalistami. Ale także nasza Para Młoda, która każdy detal miała dopracowany z każdej strony 🙂

Tą realizację nie bez powodu nazwaliśmy „glamour”, chociaż nie jest to typowe glamour powszechnie wszystkim znane. Zależy nam bardzo na najwyższej jakości, zadowoleniu naszych klientów, ale przede wszystkim, działamy zgodnie z naszą estetyką. Jesteśmy dumni z tej aranżacji, bo jest to właśnie takie „glamour” w naszym wydaniu, które czujemy i pod którym z dumą się podpisujemy.

Dekoracje ślubne, całe aranżacje są różne i jak możecie łatwo dostrzec w naszym portfolio – robimy dekoracje sali weselnej w przeróżnych stylach i każda aranżacja jest inna, niepowtarzalna 🙂 Wszystkie ozdoby weselne, cała florystyka są uzgadniane indywidualnie i dopasowane do preferencji. Odnajdujemy się w różnych klimatach, ale bez względu na to, w jakim stylu robimy aranżacje, dekoracja weselna musi być zrobiona ze smakiem. Każdy dekorator ma swój klimat i wybierając osobę, której chcecie powierzyć dekoracje sali weselnej ważne jest, żeby czuć ten sam klimat, to samo „flow” 🙂

Tutaj jasne, pastelowe kolory kwiatów zestawiliśmy z welurowymi obrusami o ciemnoróżowym odcieniu. Nasza wypożyczalnia ślubna zapewniła jasnoróżowe serwetki, które zawiązaliśmy w supełki. Wszystko to pięknie prezentowało się na szklanych podtalerzach, a piękne pastelowe makaroniki i delikatne winietki z szyfonowymi wstążkami to tylko potwierdzenie naszych słów na początku, że spotkaliśmy równie szczegółową, co my Parę Młodą, dla której każdy element dekoracji sali weselnej, każda ozdoba na weselu była dopracowana w najmniejszym szczególe.

Na stołach gości królowały dwie formy dekoracji kwiatowej – część na wysokich stojakach na kwiaty, druga część na podstawie wysokich sześcioramiennych świeczników.

A ścianka weselna? Postawiliśmy na stelaż koło, który oczywiście został udekorowany trawą pampasową i świeżymi pięknymi kwiatami oraz ledonem ślubnym – tym razem wyjątkowo z inicjałami naszej Pary Młodej.

Mam świadomość, jak świetnie prezentują się świetlne dodatki na salach weselnych – nie tylko na ściance weselnej za Parą Młodą, ale także, jako dodatek, który może pełnić funkcję ścianki weselnej do instaxa/fotościanki. Dlatego wychodząc naprzeciw trendom ślubnym i chcąc dawać Wam naprawdę różnorodną ofertę, poszerzamy swój asortyment ledonów weselnych. Ponadto, tak jak wcześniej wspomnieliśmy, nasza oferta jest spersonalizowana i szyta na miarę, więc jesteśmy w stanie na Wasze życzenie zapewnić ledon ślubny dokładnie taki, jaki Wam się marzy.

Na stole prezydialnym również nie zabrakło obfitej dekoracji kwiatowej. Jasne kwiaty świetnie prezentowały się na tle ciemnych, welurowych obrusów.

No i oczywiście nie da się nie zauważyć tego, że swój mały udział miała tutaj nasza wypożyczalnia krzeseł Chiavari. Nasze złote krzesła na salę weselną sprawdziły się w tej aranżacji idealnie. Wynajem krzeseł na wesele, to nowoczesna alternatywa dla pokrowców na krzesła, lub gdy krzesła na sali odbiegają od stylu dekoracji, który chcecie osiągnąć.

Tutaj zagościł także nasz księżyc na wesele, który oświetlał i dekorował parkiet w Gościńcu nad Wisłą. Jak zwykle prezentował się naprawdę zjawiskowo i z pewnością był dodatkową atrakcją dla gości weselnych.

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa