Butelkowa zieleń w Rezydencie

Dekoracje ślubne to nie tylko ozdoby, ale także elementy, które wpływają na atmosferę, postrzeganie sali oraz przestrzeń do wspomnień. Odpowiednio dobrane dekoracje weselne potrafią wyeksponować to, co sala ma najpiękniejsze i stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której para i goście będą czuli się jeszcze bardziej wyjątkowo. Poniżej nasza realizacja w Rezydencie w Sopocie.

Dekoracje ślubne w naszym wykonaniu są szyte na miarę, dopasowane do wnętrza i zgodne z obowiązującymi trendami. Dekoracja sali weselnej w Rezydencie w Sopocie nie mogła się obejść bez akcentów w kolorze butelkowej zieleni. Tutaj królowała prosta elegancja. Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych zadbała o serwetki w kolorze butelkowej zieleni, które idealnie pasowały do zasłon, otaczających miejsce uroczystości. Kwiaty na stołach wyeksponowaliśmy w niskich ceramicznych naczyniach z naszej wypożyczalni wazonów na wesele. Florystyka, na którą postawiliśmy nawiązywała do żyrandoli znajdujących się na stałe w Rezydencie – dlatego na stołach znalazły się tu między innymi hortensje i plumosus.

Jak dekoracja weselna, to nie można zapomnieć o świecach, które nadają wyjątkowy klimat. W tej aranżacji postawiliśmy na małe, proste szklane świeczniki i piękne, delikatne świece stożkowe w kolorze bladego różu. Dekoracja sali weselnej w połączeniu butelkowej zieleni i bladego różu sprawdziła się tutaj idealnie.

A co ze ścianką weselną? Tutaj także postawiliśmy na prostotę. Do wyróżnienia stołu naszej Pary Młodej wykorzystaliśmy tylko ledon weselny z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych.

Dekoracja weselna i ścianka weselna nie zawsze musi oznaczać stelaż/typową ściankę. To naprawdę zależy od wielu czynników i przede wszystkim wystroju Waszej sali. Czasem, jak w przypadku tej dekoracji sali weselnej mniej, znaczy więcej 🙂 Nasza cudowna Para Młoda postawiła na neon na wesele „Ja Ciebie też, bardzo”, który jest jednym z dwóch ledonów ślubnych nawiązujących do znanych muzycznych utworów 🙂 Ta aranżacja to naszym zdaniem kolejny dowód na to, że ledon na wesele „robi robotę” 🙂 Tak jak w tym przypadku nie są mu potrzebne żadne dodatki.

Sala Rezydent to elegancka sala ze złotymi akcentami, dlatego nie mogło ich zabraknąć również w postaci ozdób na wesele. Delikatny złoty akcent na stołach dały nam nasze delikatne numerki na stół weselny. Pozostając w temacie złotych dodatków, na pewno nie umknął Waszej uwadze udział naszych krzeseł chiavari.

Wynajem krzeseł na wesele z naszej wypożyczalni ślubnej to idealna alternatywa dla pokrowców na krzesła i wtedy, gdy krzesła weselne, którymi dysponuje sala odbiegają od stylu w jakim chcecie zaaranżować Wasz wielki dzień. Jeśli zależy Wam na wysokiej estetyce i najwyższej jakości, to nasza wypożyczalnia krzeseł chiavari jest właśnie dla Was. Dlaczego? Ponieważ w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku, nasze krzesła weselne wykonane są z drewna (nie z metalu czy plastiku), do kompletu z krzesłem jest poduszka z wysokiej jakości eko-skóry, a co równie ważne – złoty kolor naszych krzeseł na wesele jest delikatny co również je wyróżnia.

Naszej Parze Młodej dekorowaliśmy również plener ślubny. Na miejsce zaślubin zostało wybrane molo w Gdyni, gdzie kwiatowe dekoracje oczywiście współgrały z wystrojem na sali weselnej.

Nasza Para Młoda powiedziała sobie „Tak” na tle naszej klasycznej ścianki weselnej – prostokątnej, ukwieconej zielenią i jasnoróżowymi kwiatami. Na stole dla urzędnika znalazł się jasnoszary obrus z naszej wypożyczalni ślubnej i dekoracja kwiatowa w niskim ceramicznym wazonie. W dekoracjach ślubnych nie zabrakło również białego dywanu, który dodatkowo wyróżniał plener ślubny. Tutaj również nie mogło zabraknąć krzeseł weselnych z naszej wypożyczalni ślubnej. I na koniec warto jeszcze wspomnieć o naszym ulubionym florystycznym dodatku do pleneru ślubnego – kompozycje na ziemi, po prostu je uwielbiamy 🙂

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa