Neon/Ledon/Napis „Ja Ciebie też, bardzo”

Od 300,00

OPIS

Jeśli nowoczesna dekoracja weselna to koniecznie ledon ślubny!

W naszej wypożyczalni dekoracji weselnych nie mogło ich zabraknąć – w naszym asortymencie mamy ich aż 7!

Dekoracja sali weselnej nie musi być nudna. Tym bardziej, jeśli ledon ślubny ma niesztampowy napis jak nasz. Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych stawia na różnorodność oraz tak jak w przypadku tego napisu na oryginalność. Ledon na wesele „Ja Ciebie też, bardzo” to jeden z dwóch świetlnych napisów z naszej kolekcji, które nawiązują do znanych utworów muzycznych. Ten ledon na wesele to strzał w dziesiątkę tym bardziej, dla fanów Męskiego Grania 🙂

Ledon ślubny to nie tylko pomysł na udekorowanie ścianki weselnej. Coraz częściej w skład dekoracji sali weselnej wchodzą ścianki weselne do zdjęć. To świetna alternatywna dla fotobudki, a praktycznie wszystko, czego potrzebujecie do stworzenia ścianki weselnej do zdjęć jest na wyciągnięcie ręki w naszej wypożyczalni dekoracji weselnych. To, co jest Wam potrzebne to: specjalna ścianka weselna + nasz ledon ślubny + instax + fajnie sprawdzi się tu nasza instrukcja do fotościanki. Poza naszymi ozdobami na wesele potrzebujecie jeszcze księgi gości. Teraz pozostaje Wam tylko zaaranżowanie całego miejsca wedle uznania!

Jeśli szukacie neonu na wesele, który jest niespotykany i niedostępny nigdzie indziej to jest to strzał w dziesiątkę!

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 20,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.