Boho w Oklaski Stanisławie

Dekoracje weselne to nieodłączny element każdej uroczystości. Dla wielu osób, szczególnie dla par młodych, dekoracja sali weselnej stanowi jeden z najważniejszych elementów wesela. Wiele par wybiera styl boho jako motyw przewodni swojego ślubu, ze względu na swobodę, naturalność i estetykę. Poniżej kilka kadrów z naszej dekoracji sali weselnej boho w Oklaskach.

Dekoracja sali weselnej musi być dobrana do wyglądu i klimatu sali w której odbędzie się uroczystość. W tym przypadku piękne i surowe elementy wnętrza zestawione z nowoczesnymi drewnianymi krzesłami skierowały nas w kierunku dekoracji sali weselnej boho.

Jak dekoracje sali weselnej boho, to koniecznie z trawami pampasowymi, które wpletliśmy w piękne świeże kwiaty o idealnie dobranej kolorystyce. Bladoróżowe i herbaciane odcienie kwiatów zestawiliśmy z bielą i beżem, a efekt tego jest widoczny na zdjęciach. Na dekoracje ślubne składa się wiele elementów. Wszystkie z nich znajdziecie w naszej wypożyczalni dekoracji weselnych. Nasza wypożyczalnia obrusów zadbała o piękne beżowe obrusy, które zestawiliśmy z muślinowymi serwetkami w rdzawym odcieniu.

Dekoracje na stoły weselne to w tej aranżacji przede wszystkim piękne, szklane, ozdobne buteleczki, które mamy w kilku wersjach i różnej wielkości. Ich różnorodność dodatkowo urozmaiciła całą aranżację. Dekoracje weselne nie mogą się także obejść bez ciepłego, dającego romantyczny klimat światła świec. Na wszystkich stołach postawiliśmy na wysokie szklane świeczniki z kremowymi świecami bryłowymi.

A stół prezydialny i ścianka weselna za naszą wyjątkową parą młodą? Jak Oklaski Stanisławie to nie mogło zabraknąć podwieszanej dekoracji (kto nas zna, to wie, że uwielbiamy je robić!). Ta sala i sufit (dający bardzo duże możliwości) wręcz prosi się o wykorzystanie go i stworzenie pięknej kwiatowej dekoracji nad stołem pary młodej. W tym przypadku typowa ścianka weselna nie była nam potrzebna, ale i one dobrze by się tutaj sprawdziły (zwłaszcza, że nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych ma ich spory wybór) – kwestia koncepcji i pomysłu 😊

Najważniejszy stół również udekorowaliśmy szklanymi buteleczkami z pojedynczymi kwiatkami i mini bukiecikami. W tej aranżacji delikatniejsza dekoracja stołu weselnego Pary Młodej nie tylko nawiązywała do dekoracji weselnych na reszcie stołów, ale równoważyła się z większą dekoracją nad stołem prezydialnym.

Tablica powitalna na wesele oraz plan stołów wystąpiły tutaj w klasycznym wydaniu – czyli biel z czernią. To ponadczasowe zestawienie, które jest neutralne, a dzięki dobrze dobranym detalom – pięknej czcionce, odpowiednim projekcie sprawiają, że już na wstępie tablica powitalna na wesele i plan stołów same w sobie są piękną ozdobą. Oczywiście nie mogło zabraknąć tu kwiatowej dekoracji, która jeszcze przed wejściem gości na salę odrobinę zdradzała klimat, który czeka ich w środku.

A numerki na stół weselny? Tutaj dopasowane do tablic – delikatne i z proste – idealnie wkomponowały się w resztę dekoracji stołów weselnych.

Jak dekoracja sali weselnej boho to nasze rattanowe podtalerze na wynajem. Świetnie uzupełniły całość na stołach i idealnie pasują do muślinowych serwetek z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych.

 

Jeśli planujecie dekoracje sali weselnej w stylu boho, to nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych ma w swoim asortymencie wszystko czego Wam potrzeba 😊

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa