Róż w Osada 49

Indywidualne podejście do dekoracji weselnych i każdego detalu jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę. Bardzo ważne jest to, żeby poświęcić czas na dokładne zaplanowanie dekoracji ślubnych i dopasowanie ich do gustów pary młodej. W ten sposób, wesele będzie nie tylko piękne, ale również będzie odzwierciedlało charakter i osobowość młodej pary. Poniżej kilka kadrów z naszej różowej realizacji w Osadzie 49.

Dekoracja sali weselnej w tej aranżacji bazowały na pięknym, jasnym różu oraz ulubionym przez Pannę Młodą eukaliptusie. To jest jedno z tych miejsc, gdzie nie potrafimy odpuścić sobie kwiatowego żyrandola. To miejsce aż się o niego prosi. Poza jasnym różem i zielonymi akcentami, tę aranżację „spinały” złote dodatki.

 Już chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że dekoracje ślubne nie muszą opierać się na klasycznej bieli. Dekoracje na stoły weselne, w tym między innymi obrusy weselne to świetna alternatywa dla klasycznej bieli, którą dysponują sale weselne. Wypożyczalnia obrusów Detale na Bale wie o tym najlepiej, dlatego w tej aranżacji postawiliśmy na delikatne, jasne obrusy, a wypożyczalnia serwetek zaopatrzyła nas w pasującą tkaninę. Jesteśmy zdania, że detale są najważniejsze (nazwa naszej firmy nie jest przypadkowasmile), dlatego serwety na wesele zostały udekorowane gałązkami ulubionego eukaliptusa i delikatną złotą wstążką (ps. Alternatywnie – nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych ma w swoim asortymencie piękne obrączki na serwetki).

Jak w większości aranżacji dodatkowym kolorem przewodnim również tutaj był kolor złoty. Nasze złote podtalerze na wynajem świetnie dopełniły całość. To klasyka, która świetnie sprawdza się w przeróżnych aranżacjach. Złoty rant naszych podtalerzy to po prostu dodatkowy detal, który na pewno zostanie zauważony i doceniony przez Waszych gości weselnych. Wynajem podtalerzy z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych, to łatwy sposób na dopełnienie stołów Waszych gości w tym wyjątkowym dniu.

Wynajem dekoracji na stół, to także złote pucharki na kwiaty (z naszej wypożyczalni wazonów na wesele) czy szklane numerki na stół weselny. Zarówno w naszych pucharkach jak i w numerkach na stół weselny nie mogło zabraknąć ukochanego przez Pannę Młodą eukaliptusa – było go naprawdę dużo laughing Pucharki dodatkowo udekorowaliśmy pięknymi, pastelowymi kwiatami, pasującymi do całej aranżacji. Do niskich kompozycji dobraliśmy szklane tuby na świece bryłowe, które paliły się przez całą noc i dawały dodatkowe, klimatyczne światło.

No i najważniejsze miejsce na sali – czyli stół Pary Młodej i ścianka weselna. Tu postawiliśmy na klastyczny, prostokątny stelaż z naszej wypożyczalni dekoracji na wesele. Całą górną ramę udekorowaliśmy zielenią i kwiatami, a zaraz pod nimi na honorowym miejscu zawisł kultowy już ledon ślubny „Razem lepiej”. To jeden z najczęściej wybieranych napisów z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych (Ps. W naszej ofercie mamy duży wybór ledonów weselnych, a także psujące do nich ścianki weselne).

W tej realizacji zadbaliśmy o tablicę powitalną na wesele oraz tablicę z planem stołów. Obie tablice były na przeźroczystej plexi z taflą w kolorze butelkowej zieleni i obowiązkową kwietną dekoracją wink

Nie można też nie wspomnieć o małym udziale naszej wypożyczalni krzeseł. Dekoracje ślubne w naszym wydaniu to także krzesła na salę weselną – krzesła chiavari. Ich lekkość i ponadczasowość sprawdza się praktycznie w każdym miejscu. Te złote krzesła na salę weselną same w sobie są ozdobą weselną. Ale sala weselna to nie wszystko. Krzesła weselne chiavari to idealne rozwiązanie na Wasz plener ślubny. Miejsce zaślubin przyozdobione krzesłami z naszej wypożyczalni mebli to zawsze strzał w 10!

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa