Ren Iwiczno w wydaniu boho

Każdy element dekoracyjny, każda ozdoba weselna powinna być starannie dobrana i dopasowana do całej aranżacji. Kwiaty, tkaniny, elementy drewniane czy kolorystyka – to wszystko ma ogromne znaczenie. Wszystkie elementy powinny razem tworzyć spójną całość, która oddaje charakter pary młodej. Poniżej nasza dekoracja sali weselnej boho w Ren Iwicznie.

To jedna z naszych ulubionych sal. Zarówno sama sala jak i plener ślubny są w tym miejscu po prostu przepiękne. Tutaj postawiliśmy na dekoracje weselne w stylu boho. A jak boho, to nie mogło zabraknąć pampasów i suszków. Dekoracje ślubne w naszym wydaniu to kompleksowa aranżacja miejsca zaślubin. Dekoracja miejsca zaślubin to przede wszystkim dekoracja ścianki ślubnej na tle, którego powiecie sobie „Tak!”. Ren Iwiczno dysponuje swoją drewnianą ścianką ślubną, która jak najbardziej, idealnie dopasowała się właśnie do dekoracji weselnych w stylu boho.

Poza ścianką ślubną w po naszej stronie jest także dekoracja Waszych krzeseł oraz dekoracja stolika USC. To wyjątkowy moment w tak ważnym dla Was dniu, dlatego dla nas najważniejsze jest, żeby każdy detal był dopracowany. Dekoracje weselne w stylu boho to także wszelkiego typu dodatki. W plenerze ślubnym w Ren Iwiczno zlokalizowana jest drewniana huśtawka. Z naszego punktu widzenia, grzechem byłoby jej nie udekorować. To idealne miejsce na chwilę relaksu, ale przede wszystkim piękna sceneria do zdjęć. Kto by nie chciał zdjęć w takich pięknych okolicznościach natury?

Dekoracje sali weselnej boho w tym wydaniu to przede wszystkim dużo szkła.  Nasze szklane buteleczki wypełnione kwiatami i suszkami, muślinowe jasnobeżowe serwetki z naszej wypożyczalni serwetek i niezastąpione światło świec w szklanych ozdobnych tea-lightach.

A co z planem stołów i tablicą powitalną na wesele? Tutaj postawiliśmy na przeźroczyste tablice plexi, czarne napisy i oczywiście delikatny akcent boho pasujący do całej aranżacji. Ozdoby weselne to także cała florystyka osobista, a więc bukiet śluby, bukiety dla druhen, butonierki czy tak jak tutaj bransoletki dla druhen.

Plener ślubny w takich okolicznościach natury aż prosi się o strefę chillout. Wystarczą białe leżaki, delikatne stoliczki i szklane buteleczki z akcentem boho, a wszystko razem stworzy spójną całość.

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa