Czerń i pastele w Rytebłota

Dekoracje ślubne tworzą przestrzeń do wspomnień. Każda para chce zachować piękne wspomnienia z dnia swojego wesela. Dlatego też, odpowiednio dobrany dekorator dba o to, aby każdy detal, każda ozdoba weselna była wyjątkowa i ciekawa, a jednocześnie zgodna z gustem pary. Dzięki temu, zdjęcia z wesela wyglądają jeszcze piękniej, a para może wracać do nich z sentymentem przez lata. Poniżej nasza realizacja z czernią i pastelami w roli głównej.

Dekoracje sali weselnej powinny jak najbardziej pasować to wnętrza i jego stylu. Tutaj postawiliśmy na eleganckie dwustronne, szklane wazony, które wypełniliśmy pięknymi, świeżymi kwiatami. Dekoracje ślubne w naszym wydaniu to przede wszystkim idealnie dobrane ozdoby weselne.

Szklane podtalerze z naszej kolekcji zawsze prezentują się świetnie, tak było też w tej realizacji, gdy postawiliśmy na czarne obrusy na wesele z naszej wypożyczalni obrusów. Ten ciemny akcent przełamaliśmy jasnymi kwiatami i delikatnymi różowymi serwetkami i świeczkami w naszych świecznikach na wesele na wynajem.

Wynajem obrusów na wesele to nasza specjalność. Wiemy, jak ważny jest każdy detal na Waszym najważniejszym dniu, dlatego w naszej ofercie znajdują się obrusy zarówno okrągłe jak i prostokątne. Te drugie są wyjątkowo długie i szerokie. Dzięki temu bez problemu w pełni zasłonicie prostokątne stoły na Waszej sali weselnej.

Wypożyczalnia dekoracji weselnych Detale na Bale dobrze wie, że róż to jeden z Waszych ulubionych kolorów (naszych też!). Dlatego nasza wypożyczalnia serwetek ma aż 4 odcienie różu. Jest w czym wybierać smile

W tej realizacji nasza wypożyczalnia krzeseł również miała swój mały udział. Jak zwykle nasze delikatne, drewniane krzesła weselne chiavari zrobiły furorę. Naszym zdaniem te krzesła na wesele są po prostu NEUTRALNE i pasują do większości aranżacji weselnych. Jeśli spojrzycie w nasze pozostałe realizacje to zobaczycie, że krzesła weselne chiavari pasują tak samo do jasnej kolorystyki, do tropikalnej aranżacji jak również do czerni zestawionej z pastelami.

Jeśli zdecydujecie się powierzyć nam kompleksową aranżacje Waszego wielkiego dnia, to zadbamy o każdy detal na Waszym przyjęciu. Jednym z nich jest tablica powitalna na wesele. W tej aranżacji postawiliśmy na tablicę powitalną na weselę oraz na plan stołów w pastelowym, różowym odcieniu. Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Lubimy, gdy na Waszych weselach są personalizowane dodatki jak te w tej realizacji. Dla nas każdy szczegół ma znaczenie! Razem ze współpracującymi z nami firmami, dobieramy odcienie tła i czcionkę tak, żeby wszystko było po prostu perfekcyjne. A więc nie pozostawiamy przypadkowi wyboru naszych podwykonawców. Na Wasze życzenie robimy personalizowane ozdoby weselne – wyłącznie u sprawdzonych i zaufanych profesjonalistów.

Jeśli oddajecie w nasze ręce aranżację, to zdecydowanie zarówno Wasza tablica powitalna na wesele jak i tablica z planem stołów muszą być ukwiecone. Tylko spójrzcie w nasze portfolio – nie może być inaczej!

Niektóre Pary Młode decydują się na połączenie tablicy powitalnej na wesele i planu stołów, jako jednej tablicy – to często wybierane i polecane rozwiązanie, jeśli macie małą liczbę gości, małą liczbę stołów i wolną przestrzeń na tej tablicy. I to, co uwielbiamy naprawdę najbardziej – nietypowe napisy, które są stricte związane np. z Waszymi pseudonimami albo są dla Was charakterystyczne. Oryginalnie jest np. dodać na tablicy powitalnej na wesele # z Waszą datą, Waszymi ksywkami czy śmieszny akcent typu #dobiałegorana #tańcehulanceswawole. Zdeycdowanie tablica powitalna na wesele z takim dodatkiem już na samym wejściu na salę dobrze nastroi Waszych gości.

A jeśli chodzi o najważniejszy stół, to nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych zaopatrzyła nas w tej aranżacji w ściankę weselną – stelaż koło, który ozdobił neon na wesele „Za miłość!”. To w końcu o tę miłość przecież chodzi. Ledon ślubny „Za miłość!” z pewnością przyjdzie Wam z pomocą. Jeśli Wam i Waszym gościom wyczerpią się pomysły na toast, wtedy szybkie spojrzenie na Waszą ściankę weselną i proszę bardzo – toast gotowy!

Jak ścianka weselna w naszym wydaniu, to oczywiście nie mogło zabraknąć również dekoracji kwiatowej. Dekoracja sali weselnej nie może się bez niej obejść. W końcu przy kompleksowej aranżacji dbamy o każdy detal, a więc i całe ukwiecenie. Dekoracje weselne to wszystko to, co sprawia, że Wasz najważniejszy dzień jest jeszcze bardziej magiczny i wyjątkowy. Jeśli chcecie podjąć się dekoracji sali weselnej na własną rękę, to nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych jest do tego idealnym miejscem. Znajdziecie tu wszelkie dekoracje ślubne, które są Wam potrzebne do zaczarowania sali weselnej, pleneru ślubnego i strefy chillout.

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa