Neon/Ledon/Napis „Za miłość!”

Od 300,00

OPIS

Ciężko wyobrazić sobie dekoracje sali weselnej bez ledonu ślubnego. Tym bardziej nie możemy sobie tego wyobrazić patrząc na duży wybór naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu ledon weselny idealnie pasujący do aranżacji i klimatu sali weselnej. I tak jak często możecie zobaczyć w naszych realizacjach, ledon ślubny jest wykorzystywany przede wszystkim do wyróżnienia stołu Pary Młodej, ale to nie jedyne miejsce gdzie będzie prezentował się świetnie. Dekoracje ślubne to nie tylko ścianki weselne za Parą Młodą, to też ścianki weselne do robienia zdjęć (fotościanki) czy dekoracje na strefie chillout (nie rzadko wewnątrz sali). Taki świetlny dodatek sam w sobie jest po prostu wyrazistą ozdobą weselną, która rozświetli Wasz dzień.

Ledon ślubny „Za miłość!” dodatkowo poprzez swoje hasło świetnie sprawdzi się, jako ozdoba przy prosecco vanie, stanowisku barmana czy po prostu w kąciku z Waszymi alkoholami. To z pewnością będzie wyjątkowy i unikatowy dodatek. Ledon ślubny nawołujący do toastu może stać tak naprawdę gdziekolwiek chcecie. Wystarczy miejsce do podwieszenia na ścianie albo sprawdźcie nasze ścianki weselne – mamy ich sporo w ofercie.

No i jak już wszystkim wyczerpią się pomysły na toast, to neon na wesele z takim hasłem na pewno przypomni wszystkim, że to właśnie miłość jest w życiu najważniejsza!

Dekoracja sali weselnej z pomocą naszej wypożyczalni ślubnej będzie o wiele prostsza. Wynajem dekoracji ślubnych jest o wiele prostszy, jeśli wszystko, czego potrzebujecie zamówicie z jednego miejsca. Nasz asortyment jest spory i wciąż go powiększamy, więc łatwo dobierzecie i dopasujecie ozdoby na wesele pasujące do Waszej koncepcji.

Do neonu posiadamy specjalny stelaż (widoczny na zdjęciu), który również mamy w ofercie.

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 20,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.