Neon/Ledon/Napis „To the moon and back”

Od 300,00

OPIS

Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych to idealne miejsce nie tylko dla fanów galaktyki!

Ledon ślubny z hasłem „To the moon and back” jest neutralny i sprawdzi się w każdej aranżacji (nie tylko tej gwieździstej 🙂)

„To the moon and back” to idealny ledon ślubny, jeśli Wasza miłość jest nieskończona!

Ten ledon weselny sprawdzi się bardzo dobrze, jako dekoracja weselna do bardzo dużej sali, przestrzeni do zagospodarowania, ponieważ to nasz największy/najdłuższy neon na wesele.

Ps. Dla fanów galaktyki i wyjątkowych dekoracji ledon poleca się razem z naszym księżycem na wesele. Dekoracja sali weselnej w takim duecie to strzał w 10! To nie tylko wyjątkowa dekoracja sali weselnej, ale także wyjątkowa atrakcja dla Was i Waszych gości. Bo tak jak ledon weselny „To the moon and back” może pełnić funkcję zarówno ścianki weselnej za stołem prezydialnym czy ścianki weselnej do zdjęć, tak nasz księżyc na wesele ma jedną ważną i wyjątkową (poza wizualną) funkcję! Nasz księżyc na wesele jest zaprojektowany w taki sposób, żeby można było na nim siedzieć a nawet leżeć. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość i niezawodność. W takim duecie zafundujecie sobie i swoim bliskim niezapomnianą pamiątkę i piękne wspomnienia.

Ledon „To the moon and back” z naszej wypożyczalni ślubnej to idealna ozdoba weselna także dodatek w plener ślubny.

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 20,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.