Stelaż heksagon

Od 300,00

OPIS

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 30,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.

Stelaż heksagon – wymarzona ścianka weselna

Dekoracja sali ślubnej to nie tylko kwestia estetyki, ale także wyjątkowego wyróżnienia miejsc, które odgrywają kluczową rolę w tym szczególnym dniu. W naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych pragniemy wprowadzić do Waszej ceremonii element wyjątkowy – stelaż heksagon.

Stelaż heksagon to niezwykle popularna propozycja z naszej kolekcji, zdolna dostosować się zarówno do wnętrza sali weselnej, jak i malowniczego pleneru, gdzie odbywa się ceremonia zaślubin. Każdy stelaż został starannie wykonany na zamówienie, z dbałością o najmniejsze detale, zapewniając stabilność oraz łatwość montażu i demontażu.

Nasz stelaż heksagon ma wiele zastosowań

Jego wyjątkowy kształt oraz średnica pozostawiają ogromną przestrzeń do kreatywnego aranżowania kwiatowej dekoracji. Stelaż heksagon daje również możliwość zawieszenia imponującego oświetlenia ślubnego, idealnie mieszcząc się nawet w przypadku większych rozmiarów. Świetnie będzie się prezentował w połączeniu z jednym z naszych ledonów takich jak ledon “Razem lepiej” czy też ledon “Ciebie więcej chcę”, które również są dostępne w naszej wypożyczalni dekoracji ślubnych.

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne konfiguracje stelaża heksagon, które można idealnie dopasować do Waszych preferencji i charakteru uroczystości. Dzięki temu, stelaż heksagon stanie się nie tylko dekoracją, ale także wyjątkowym elementem, który podkreśli piękno tego wyjątkowego dnia.

Odkryjcie możliwości stelaża heksagon w naszym portfolio – doskonałe dopełnienie każdej aranżacji ślubnej!