Sielanka w Ren Iwicznie

Wesele to wyjątkowe wydarzenie, które zapada w pamięć na długie lata. Chcąc, aby to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe, wiele par decyduje się na dekoracje ślubne w sielskim klimacie. Taki styl wesele cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ wprowadza do ceremonii ślubnej romantyzm, ciepło i przytulność. Poniżej nasza dekoracja sali weselnej właśnie w tym stylu.

Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych jest idealnym miejscem dla każdego, kto planuje na własną rękę zaaranżować dekoracje ślubne. Mamy do tego wszelkie i niezbędne narzędzia. Chociażby na przykładzie tej realizacji w jednej z naszej ulubionej sali w Ren Iwicznie. To miejsce samo w sobie jest magiczne i daje dużo możliwości (zwłaszcza sufit!). Nasza Para Młoda marzyła o zielonej realizacji, ale jednocześnie trochę innej i bardziej sielskiej. I w takiej stylistyce czujemy się jak ryba w wodzie!

Tą dekorację sali weselnej przepełniała zieleń i dużo światła. Zieleń była na stołach, wisiała na żyrandolach. Nasza wypożyczalnia obrusów zadbała o jasny, nietypowy kolor obrusów. Jeśli chodzi o serwety na wesele – daliśmy ciemną głęboką zieleń. Chyba nie trudno zgadnąć, jaki kolor jest ulubionym kolorem Pary Młodej? Ta dekoracja sali weselnej mówi sama za siebie.

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Jesteśmy wyznawcami, że światła świec nigdy za wiele. Tutaj postawiliśmy na klasyczne szklane tuby różnej wielkości, do których dodaliśmy świece bryłowe. Tego typu świeczniki są bardzo neutralne i pasują do większości aranżacji.

Podobnie jest z oświetleniem sufitu – tutaj także znajdujemy się na liście największych fanów. Girlanda z żarówek to jedna z naszych ulubionych ozdób weselnych. Pasuje idealnie do sielskiego, leśnego czy rustykalnego klimatu i drewnianych klimatycznych sal weselnych. Ale ten sufit? Aż się o to prosi. Tylko spójrzcie jak wyglądał. Duże drewniane belki robią piękny klimat, zwłaszcza w połączeniu z girlandą żarówek z naszej wypożyczalni dekoracji weselnych i z efektownymi zielonymi żyrandolami. Na sali w Ren Iwicznie powiesiliśmy 100 metrów girlandy z żarówek – aż szkoda, że nie mamy zdjęć po zmroku. Sala tym bardziej musiała robić wrażenie!

No i plener ślubny! Girlanda z żarówek jest do niego po prostu stworzona. Nie na wszystkich salach jest możliwość dekorowania sufitu czy podwieszenia dodatkowej ozdoby weselnej. Czasem dekoracja sali weselnej jest bardziej elegancka i bardziej pasują delikatne lampki kuleczki, które również znajdziecie w naszej wypożyczalni ślubnej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby girlanda z żarówkami oświetliła Wasz plener ślubny. Po zmroku oświetlony plener ślubny, strefa chillout wyglądają obłędnie. I jednak jest to miejsce bardziej na luzie, także tym bardziej girlanda z żarówek zrobi robotę! Ps. A najpiękniej wygląda w zestawieniu z naszymi pozostałymi meblami na strefę chillout. Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

 

No i „gwóźdź programu”, czyli stół prezydialny. Skoro zielone dekoracje weselne to duża roślinna dekoracja na ściance weselnej z naszej wypożyczalni ślubnej i kultowy już neon na wesele „Razem lepiej”.

Wypożyczalnia ślubna „Detale na bale” ma w swoim asortymencie dekoracje ślubne, z którymi stworzycie dekoracje na stoły weselne w sielskim klimacie. Tu świetnie sprawdzą się takie elementy jak drewniane numerki stołów, materiałowe podkładki po talerze czy rattanowe podtalerze z naszej wypożyczalni dekoracji na wesele. Z naszą małą pomocą (a właściwie naszego asortymentu) samodzielna dekoracja sali weselnej nie będzie TAKA STRASZNA.

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa