Projekt Bordo & Róż

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Jest to wyjątkowa okazja do świętowania miłości i związku między dwoma osobami, ale również do celebrowania przyjaźni i rodziny. Jednym z najważniejszych elementów w tym dniu są dekoracje ślubne, które pozwalają stworzyć niesamowitą atmosferę i udekorować miejsce tak, aby odzwierciedlało osobowość pary młodej. Dlatego też, ważne jest indywidualne podejście do dekoracji weselnych i każdego detalu. Poniżej nasza oryginalna realizacja w Oklaskach.

To kolejna odsłona naszych dekoracji z udziałem różu, a jednak każda realizacja jest całkiem inna. Pozostałe odsłony z różem w roli głównej znajdziecie tutaj oraz tutaj. 

Dekoracja sali na wesele to taka praca w której nie ma miejsca na rutynę. Trzeba podążać za modą i trendami. Róż w tym wydaniu został połączony z mocnym bordowym akcentem, nad stołem prezydialnym podwiesiliśmy kwiatową dekorację, w której znalazły się także modne teraz susze. Dużo kolorów, złoto i oczywiście dużo świec – wystrój sali weselnej w takim wydaniu jak najbardziej wpasowuje się w nietuzinkowe rozwiązania – a takie lubimy najbardziej.

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa