Beż w Kalinówce

A co powiecie na dekoracje sali weselnej boho, ale nazwijmy to soft boho? Dekoracje ślubne w tym stylu łączą ze sobą naturalne materiały, delikatne pastele oraz suszone kwiaty i trawy. Dekoracja sali weselnej boho w wydaniu soft to właśnie takie połączenie. Jednak w nieco innej niż typowa proporcja. Zależało nam na tym, żeby dekoracja sali weselnej Kalinówki była delikatnie zaakcentowana klimatem boho, a jednocześnie bardzo elegancka i delikatna.

 Dla tej dekoracji sali weselnej kluczowa była kolorystka. Żeby uzyskać zamierzony, delikatny efekt postawiliśmy na delikatne jasnobeżowe obrusy z naszej wypożyczalni obrusów. Piękne, delikatne obrusy zestawiliśmy z równie delikatnymi muślinowymi serwetkami z naszej wypożyczalni serwetek.

 Jeśli chodzi nieodzowny element w dekoracji weselnej boho jakim są naturalne materiały, to poza muślinem postawiliśmy na rattanowe podkładki z naszej wypożyczalni ślubnej.

Dekoracje ślubne stołów gości to przede wszystkim niskie białe ceramiczne naczynia, które wypełniliśmy pięknymi, świeżymi kwiatami oraz suszkami. Tutaj również przewodziły delikatne kolory, nieco przełamane mocniejszymi akcentami, które pozwoliły nadać aranżacji charakteru i jeszcze bardziej podkreśliły przeważającą, delikatną kolorystykę.

 Jeśli mowa o ozdobach weselnych to nie mogło zabraknąć świeczników. Szklane świeczniki na świece stożkowe z naszej wypożyczalni dekoracji na wesele były tutaj strzałem w dziesiątkę. Biała podstawka naszych świeczników idealnie pasowała do naszych ceramicznych naczyń na kwiaty, a piękne bladoróżowe świeczki stożkowe pasowały tu wprost idealnie. Jeśli chodzi o dekoracje ślubne, to każdy detal ma dla nas ogromne znaczenie – to także odpowiednio dobrany kolor świec na Wasze stoły.

 A ścianka weselna? Jak wiadomo, to najważniejszy, centralny punkt na sali, który przyciąga uwagę wszystkich gości. Ponadto ścianki weselne pełnią także drugą funkcję – stanowią tło do zdjęć i filmów – zwłaszcza gdy są dopracowane. W tej soft boho aranżacji nasz neon na wesele „Better Together” pomógł nam dopełnić całą aranżację. Nasza ścianka weselna romby zestawiona z piękną dekoracją kwiatową oraz świetlnym napisem idealnie wpasowała się w całą aranżację.

Neon na wesele to zdecydowanie ten dodatek, który tworzy romantyczną atmosferę na sali weselnej, nadając jej wnętrzu magicznego nastroju (zwłaszcza po zmorku).

Sam stół prezydialny przyozdobiony został kwiatami w szklanych ozdobnych buteleczkach o różnej fakturze i wielkości. Zestawione ze świecznikami naszej wypożyczalni ślubnej wypełniły ten najważniejszy stół. Taka forma dekoracji stołu prezydialnego zestawiona z ledonem na wesele „Better Together” na ukwieconym rombie wyróżniła stół Pary Młodej na tle reszty sali weselnej i pomogła stworzyć wyjątkową atmosferę, która zostanie zapamiętana na długo.

 

Dopracowana ścianka weselna jak i cała aranżacja sprawią, że Wasz dzień będzie jeszcze piękniejszy.

Jak możecie się przekonać po tej aranżacji dekoracja sali weselnej boho może przybrać całkiem inny wymiar. Mamy nadzieję, że soft boho przydał Wam do gustu!

Sprawdź naszą ofertę:

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Dekorator ślubny - kompleksowa usługa