Stelaż romby

Od 300,00

OPIS

Ścianka weselna to bardzo często niezbędny element na wystroju Waszej sali. Jesteśmy zdania, że wyróżnienie stołu Pary Młodej to po prostu must have. A z pomocą ścianki weselnej macie to na wyciągnięcie ręki. Tym bardziej, że w naszej ofercie jest ich naprawdę sporo.

Ścianka weselna romby jak pozostałe ścianki weselne z naszej kolekcji, była tworzona na nasze specjalne zamówienie, z najwyższej jakości materiałów, łatwa w obsłudze, montażu i demontażu. Sprawdzi się świetnie w wielu aranżacjach. Ta ścianka weselna (jak możecie sprawdzić po naszych realizacjach) jest idealna na salę weselną, w plener no i oczywiście na plażę. Wygląda dobrze zarówno z mniejszą jak i większą dekoracją kwiatową i sama w sobie jest ozdobą. Zestawiona z ledonem ślubnym jeszcze bardziej wyróżni Wasz stół prezydialny.

W naszych kompleksowych realizacjach, ta ścianka weselna zazwyczaj występowała w klimacie boho, ale tak samo świetnie sprawdziła się w pozostałych stylach dekoracji.

Ścianka weselna stelaż romby świetnie sprawdzi się do większości wnętrz i aranżacji. Jej rozmiar dopasowany jest zarówno do ślubu w plenerze jak również do ścianki za stołem prezydialnym. W kolekcji naszych stelaży do ścianki weselnej stelaż romby możecie dobrać pasujące elementy takie jak sztaluga na plan stołów, sztaluga na tablicę powitalną, stelaż na ściankę do zdjęć, stelaż na plan stołów w formie karteczek. W naszej wypożyczalni dekoracji weselnych znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do udekorowania Waszego wielkiego dnia! 🙂

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 30,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.