Stelaż prostokątny

Od 300,00

OPIS

Ścianka weselna prostokątna to klasyka, która ma wiele zalet. Jeśli marzy Wam się np. długa dekoracja nad Wami, składająca się z kwiatów i zieleni, to jest to strzał w 10! Jeśli Wasz stół prezydialny jest bardzo długi lub zależy Wam na dużej ilości dekoracji, albo marzy Wam się kurtyna świetlna, to ścianka weselna prostokątna jest najlepszą możliwą opcją. Bardzo dużą zaletą tej ścianki weselnej jest to, że ma regulowaną długość – może mieć albo dwa albo trzy metry długości w zależności od Waszych potrzeb.

Ścianka weselna w klasycznej odsłonie przede wszystkim daje naprawdę duże możliwości. Jeśli zależy Wam na zasłonięciu tła za Wami materiałami, szyfonami, girlandami z zieleni, albo marzą Wam się spektakularne, duże dekoracje to klasyczna ścianka weselna jest właśnie dla Was. Tak jak reszta ścianek weselnych z naszej kolekcji, również ta była zrobiona na zamówienie i zaprojektowana tak, żeby montaż różnorodnych elementów był łatwy i prosty. Nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych zadbała o każdy detal tej konstrukcji.

Przede wszystkim nasza klasyczna ścianka weselna ma specjalne haczyki, które idealnie sprawdzą się w montażu większych elementów lub np. szyfonów. Jeśli planujecie zrobić ściankę składającą się z kilku warstw – np. z girland zieleni, lampek i materiałów to nasza klasyczna ścianka weselna jest stworzona do właśnie takich zadań specjalnych. Jej skonstruowana z trzech rzędów rurek (widocznych na zdjęciu), więc daje to Wam naprawdę duże pole manewru. Z doświadczenia wiemy, że klasyczna ścianka weselna wygląda super ze zwisającymi girlandami zieleni i światełkami z tyłu, ale także ze szklanymi kulami z tea-lightami powieszonymi na różnej wysokości.

To też najciekawszy wariant dla tych, którzy chcą zasłonić większą przestrzeń. Wysoka na 2,3 metra i szeroka na 3 m klasyczna ścianka weselna sprawdzi się w tym przypadku najlepiej. Oczywiście nie tylko na sali weselnej będzie wyglądać świetnie. Nadaje się idealnie także w plener. To ponadczasowa klasyka, która idealnie nadaje się, gdy marzy Wam się dodatkowa dekoracja z przewieszonym materiałem.

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 30,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.