Stelaż łuki

Od 300,00

OPIS

Ścianka weselna łuki to ścianka, która idealnie nadaje się na dekorację miejsca zaślubin – pleneru ślubnego. Jeśli marzy Wam się dekoracja rodem z pinteresta, gdzie powiecie sobie „Tak” w otoczeniu bogato udekorowanego pleneru, to ścianka weselna – łuki jest właśnie dla Was. Zazwyczaj dekorowana od samej góry do dołu, wygląda po prostu zjawiskowo. Jeśli Waszym marzeniem jest właśnie taka ścianka weselna to świetnie trafiliście.

Zrobiliśmy ją na zamówienie, dlatego jest stabilna i wytrzyma ciężar dużej ilości kwiatów. Ścianka weselna stelaż łuki z założenia będzie przykryta dużą ilością kwiatów i zieleni, dlatego pomyśleliśmy o każdym szczególe. Przede wszystkim ścianka weselna łuki ma specjalnie dziurki, które będą Wam bardzo pomocne przy montażu kwiatów. W odróżnieniu do reszty naszych ścianek weselnych łuki są w kolorze czarnym (ponieważ i tak z założenia sam stelaż będzie niewidoczny;)) Dlatego wszelkie pozostałe potrzebne Wam stelaże na tablice powitalne, plany stołów czy ścianki do zdjęć znajdziecie w naszej wypożyczalni dekoracji weselnych.

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 30,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.