Neon/Ledon/Napis „Drunk in love”

Od 300,00

OPIS

Czy można upić się miłością? Oczywiście, że tak. Jeśli jesteś szaleńczo zakochany w swojej drugiej połówce to nasza wypożyczalnia dekoracji weselnych ma dla Ciebie coś specjalnego!

Neon na wesele w języku angielskim sprawdzi się zarówno na polskich jak i zagranicznych imprezach 🙂 Ponieważ stawiamy na różnorodność w każdym aspekcie, to w naszej ofercie znajdują się ledony na wesele w języku polskim i angielskim, popularne oraz z serii „dostępne tylko u nas”. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Ledon ślubny „Drunk in love” to zdecydowanie dobry wybór, jeśli jesteście zakochani w sobie po uszy – taki napis tylko to uwydatni, ale też świetnie będzie prezentował się na wszelkich ujęciach fotografa. Ścianki weselne z udziałem takiego napisu to po prostu strzał w dziesiątkę!

Dekoracja weselna to nie tylko ścianka za stołem prezydialnym. Chociaż ten neon ślubny sprawdzi się tam idealnie, pamiętajcie, że możliwości jest naprawdę wiele. To idealna dekoracja sali weselnej, ale także świetny dodatek w plener ślubny (strefa chillout ze świetlnym napisem? Czemu nie! W tej dziedzinie także jesteśmy ekspertami i mamy niezbędny asortyment.

Nasz neon na wesele poza zaszczytnym miejscem za stołem prezydialnym poleca się także do dekoracji Waszej ścianki weselnej do zdjęć. Praktycznie wszystkie niezbędne elementy do jej stworzenia znajdziecie w naszej wypożyczalni dekoracji weselnych. Pozostaje Wam tylko wszystko pięknie zaaranżować i cieszyć się pamiątką na całe życie 🙂

 

UWAGA:  Jest możliwość zwrotu niewyczyszczonych produktów. W takim wypadku do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę za czyszczenie: 20,00 zł/szt. Zobacz warunki wypożyczalni.